CHATKY

CHATKY MÁME V NĚKOLIKA VARIANTÁCH

Chatky jsou nedílnou součástí našeho Autocampu, všechny typy chatek jsou vždy důkladně uklizené, čisté a připravené pro váš pobyt .
Chaty pro 5 osob s vlastní sprchou, WC, venkovní kuchyňkou ( elektrický vařič, dřez s teplou vodou, lednice, varná konvice, základní nádobí – hrníčky, talíře, sklenice, příbor ). Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení. Chatky jsou vybaveny přímotopy (zahrnuto v ceně). V chatce tohoto typu nelze mít psa, či jiné domácí zvíře. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek ( osoby starší 18 let ). V období 29.6. - 1.9. nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota) pro tento typ chatky.

Malé, čtyřlůžkové chatky vhodné pro rodinu s dětmi. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, lednicí, dřezem s vodou a varnou konvicí, není vybaven nádobím. Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení.Chatky jsou vybaveny přímotopy (zahrnuto v ceně). V chatce tohoto typu lze mít psa. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek ( osoby starší 18 let ). Sociální zařízení je vzdáleno 20-40 metrů, nově vybudované soc. zařízení v dosahu přibližně 60 metrů. V období 29.6. - 1.9. nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota) pro tento typ chatky.

Čtyřlůžkové chatky s malou terasou a posezením, vybaveny lednicí. Po rekonstrukci. Chatky jsou vybaveny přímotopy (zahrnuto v ceně). Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení. V chatce tohoto typu lze mít psa. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek ( osoby starší 18 let ).Sociální zařízení je vzdáleno 20-40 metrů, nově vybudované soc. zařízení v dosahu přibližně 50-80 metrů. Můžete bezplatně využívat společné kuchyňky, bohužel nejsou vybaveny nádobím. V tomto typu chatek se lze ubytovat i na krátkodobý pobyt dle možnosti a dohody s ubytovatelem.

5místné chatky s příslušenstvím

S vašim autem můžete za poplatek parkovat přímo u chatky nebo na neplaceném místě mimo areál.

4místné chatky s kuchyňkou

S vašim autem můžete za poplatek parkovat přímo u chatky nebo na neplaceném místě mimo areál.

4místné chatky

S vašim autem můžete za poplatek parkovat přímo u chatky nebo na neplaceném místě mimo areál.
32
Chatek (celkem)
50
Míst pro karavany (celkem)
150
Míst pro stany (celkem)
40000
Rozloha Campu (m2)
  • REZERVUJTE SI NĚKTEROU Z CHATEK JIŽ NYNÍ